Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija labojusi FK "Liepāja" un FK "Tukums 2000"/TSS mača galvenā tiesneša Aleksandra Golubeva kļūdu, parādot brīdinājumu nepareizajam spēlētājam.

LFF Disciplinārlietu komisija, iepazīstoties ar Golubeva paskaidrojumu un noskatoties spēles videoierakstu, konstatēja, ka spēles 57. minūtē spēles tiesnesis kļūdījās ar spēlētāja identitāti un fiksēja dzeltenās kartītes piešķiršanu FK "Tukums 2000"/TSS spēlētājam Danielam Pelcim, taču brīdinājums faktiski tika parādīts citam FK "Tukums 2000"/TSS spēlētājam Rūdolfam Reingolcam. Rezultātā spēles 79. minūtē Reingolcs nesaņēma noraidījumu pēc otrā brīdinājuma saņemšanas.

Tāpēc tika nolemts anulēt Pelcim spēles protokolā ierakstīto brīdinājumu un piemērot Reingolcam vienas spēles diskvalifikāciju. Taču tā kā lēmums paziņots nākamās spēles dienā, Reingolca diskvalifikācija neattiecas uz Tukuma maču pret RFS, kas notiks otrdien, bet gan uz nākamo maču, kad būs jāspēkojas pret Jelgavu.

Jau vēstīts, ka FK "Liepāja" un FK "Tukums 2000"/TSS duelis noslēdzās neizšķirti 2:2.