LFF pieprasa Daugavpils pašvaldībai atgriezt 235 tūkstošus par 'iestrēgušo' stadiona būvprojektu
Foto: daugavpilsoc.lv

Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsusies Daugavpils pašvaldībā ar pieprasījumu atgriezt projektā ieguldītos 235 620 eiro, jo Daugavpils stadiona "Esplanāde" būvprojekta otrās kārtas realizācija netiek veikta noteiktajā termiņā, vēsta LFF.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iepazīstoties ar Daugavpils stadiona "Esplanāde" otrās kārtas būvprojekta gaitu un projekta realizēšanā iesaistītās Daugavpils pašvaldības līdzšinējo pozīciju, ilgstoši nepildot divpusējā līguma saistības, LFF valde lēma vērsties pie Daugavpils pašvaldības ar pieprasījumu atgriezt projektā ieguldītos LFF līdzekļus 235 620 EUR apjomā, ja būvprojekta realizācija noteiktajā termiņā netiek veikta.

LFF 2017. gadā atbalstīja finansējumu Daugavpils stadiona "Esplanāde" seguma rekonstrukcijai ar nosacījumu, ka Daugavpils pašvaldība apņemas veikt finansiāli līdzvērtīgu ieguldījumu Daugavpils futbola infrastruktūras uzlabošanā 2018. gadā. LFF finansējums tika piešķirts tikai pēc savstarpēja līguma noslēgšanas starp LFF un Daugavpils pašvaldību, kurā tika noteikts 2018. gadā veicamo darbu apjoms.

Bija paredzēts, ka pēc projekta otrās kārtas pabeigšanas stadions atbildīs UEFA 2. kategorijas prasībām, un tur varēs rīkot Eiropas līmeņa spēles un jaunatnes izlašu spēles.

Punktu stadiona uzlabošanai bija plānots pielikt 2019. gadā, kad bija paredzēts uzbūvēt tribīnes un ģērbtuves.

Tags

Daugavpils Latvijas Futbola federācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form