"SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņas finālā ceturtdien iekļuva FK "Liepāja", kas pusfinālā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja finansiālo problēmu nomocīto "Skonto" komandu.

Spēles vienīgie vārti tika gūti jau piektajā minūtē, kad vārtu priekšā visveiksmīgāk prata nospēlēt Oskars Kļava, raidot bumbu vārtos. Spēle kopumā tika aizvadīta ātrā un aktīvā gaisotnē, kas epizodiski pārauga arī neatļautā agresivitātē, vēsta "futbolavirslīga.lv".

Tā pirmā puslaika izskaņā konflikts izvērtās starp abu komandu treneriem - rīdzinieku galvenais treneris Tamazs Pertija un FK ''Liepāja'' treneris Mareks Zuntners tika izraidīti no komandu tehniskajām zonām par nesportisku uzvedību. Lielisku iespēju izraut neizšķirtu 86.minūtē neizmantoja "Skonto" spēlētājs Edgars Jermolajevs, kura 11 metru soda sitiens trāpīja pa vārtu stabu.

Otro gadu pēc kārtas finālā spēlēs ''Liepāja'', kas šoreiz sacentīsies ar ''Ventspili''. Fināls paredzēts 20.februārī pulksten 13:15.