"Liepājas" komanda svētdien, 19. septembrī, kā pirmā nodrošināja vietu "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa futbolā finālā.

Pērnā gada kausa ieguvēji liepājnieki savā laukumā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja "Valmieru".

Pirmos vārtus vēju pilsētas futbolisti guva mača 57.minūtē, kad pēc stūra sitienu ar kāju bumbu tīklā pārvirzīja aizsargs Marko Šimičs. Pēc 11 minūtēm pretuzbrukumā Mārtiņš Ķigurs savilka uz sevi vairākus pretiniekus un raidīja bumbu vārtu stūrī - 2:0.

"Liepāja" Latvijas kausa finālā spēlēs otro reizi pēc kārtas un pirmo galvenā trenera Nebojša Vigņeviča vadībā.

Pulksten 18 Latvijas kausa pusfinālā būs Rīgas derbijs starp RFS un "Riga" komandām.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936.gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības.

Iepriekšējā sezonā kausa izcīņā triumfēja "Liepāja", kas finālā pārspēja "Ventspili".
Šī gada sacensību fināls 24.oktobrī notiks Jāņa Daliņa vārdā nosauktajā stadionā Valmierā.