'Liepājas' un 'Spartaka' spēle pārcelta uz septembra vidu
Foto: F64

Latvijas futbola virslīgas mačs starp "Liepājas" un Jūrmalas "Spartaka" komandām pārcelts uz septembra vidu, informē sacensību rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau ziņots, ka Jūrmalas "Spartaka" kluba administrācijā konstatēti trīs ar Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet "Valmieras" vadībā - viens. Šī iemesla dēļ tika pārcelta svētdien Liepājā paredzētā spēle, kurā vietējiem futbolistiem jātiekas ar jūrmalniekiem.

Septītās kārtas spēle starp "Liepājas" un "Spartaka" komandām notiks 16.septembrī plkst.19 "Daugavas" stadionā Liepājā, savukārt papildus tiek mainīta norises diena divām 18.kārtas spēlēm, kuras norisināsies dienu agrāk.

Spēle starp "Spartak" un "Daugavpils" komandām tiks aizvadīta 12.septembrī plkst.16 Slokas stadionā, bet "Liepāja" un "Jelgava" tajā pašā dienā tiksies plkst.18 Daugavas" stadionā Liepājā.

Preventīvos drošības nolūkos LFF lēmusi ieviest izmaiņas visu pašmāju futbola sacensību spēļu apmeklēšanas noteikumos, ierobežojot skatītāju skaitu turpmākajās virslīgas spēlēs.

Spēļu apmeklēšanos noteikumos virslīgas organizācijas komiteja un LFF Sacensību organizācijas komiteja lēmusi turpināt 2020.gada LFF organizēto čempionātu norisi saskaņā ar spēkā esošo LFF organizēto sacensību sanitāro protokolu.

No 12.jūlija visu LFF organizēto sacensību laikā drīkst tikt aizpildīti ne vairāk kā 30% no kopējās sēdvietu platības stadiona teritorijā, tajā pašā laikā nosakot maksimālo cilvēku skaitu stadiona teritorijā - 250 cilvēki.

Šīs nedēļas izskaņā pirms komandas nākamās čempionāta spēles futbolistiem un personālam paredzēts veikt atkārtotas pārbaudes.

Klubam "Valmiera", kura administratīvajam darbiniekam konstatēta saslimšana, tuvākās spēles pārcelšana nav nepieciešama, jo attiecīgā persona nav bijusi kontaktā ar komandas pārstāvjiem.

Pārējiem kluba darbiniekiem, sportistiem, apkalpojošam personālam, stadiona darbiniekiem un citām ar "Spartaku" saistītām personām saslimšanas simptomi nav konstatēti, un visi testu rezultāti ir negatīvi.


Tags

Futbols
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form