Madrides "Real" vienība pēc vēl vienas neveiksmīgas spēles trešdien praktiski zaudējusi cerības izcīnīt Spānijas futbola čempionāta titulu.

Trešdien notikušajā mačā Madrides "Real" izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar Valjadolidas "Real" komandu.

Tiesa, tieši karaliskais klubs atklāja dueļa rezultātu, kad 35.minūtē izcēlās rezultatīvais aizsargs Serhio Ramoss.

Uzvara Madrides klubam būtu ļāvusi Spānijas čempionāta kopvērtējumā apsteigt "Barcelona" un ieņemt otro vietu, tikai divus punktus atpaliekot no līderiem Madrides "Atletico". Tomēr tam nebija lemts piepildīties, jo piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Valjadolidas klubs pēc kolumbiešu uzbrucēja Umberto Osorio precīzā raidījuma panāca izlīdzinājumu.

Zīmīgi, ka pirmo reizi pēc 17 mēnešu pārtraukuma Spānijas čempionāta mačā piedalījās Madrides "Real" vārtsargs Ikers Kasiljass.

Šajā duelī savainojumā iedzīvojās karaliskā kluba zvaigzne portugālis Krištianu Ronaldu, kurš dueli bija spiests beigt priekšlaicīgi jau devītajā minūtē. Tiek vēstīts, ka viņš varētu izlaist visas atlikušās Spānijas čempionāta spēles, atgriežoties laukumā 24.maijā, kad iecerēts UEFA Čempionu līgas fināls.

Jau vēstīts, ka Madrides "Real" futbolisti punktus zaudēja jau iepriekšējā kārtā, kad nospēlēja 2:2 ar "Valencia".

Divas kārtas pirms turnīra beigām "Atletico" tikuši pie 88 punktiem 36 spēlēs, bet par trim punktiem mazāk ir "Barcelona" klubam, kamēr 84 punktus iekrājusi Madrides "Real".