Anglijas futbola klubs "Manchester City" trešdien nonāca zaudētājos UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē, bet atspēlējās, nodrošinot vietu pusfinālā.

"Manchester City" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1) pieveica Dortmundes "Borussia" komandu, divu spēļu summā uzvarot ar 4:2.

Spēles rezultātu ar spēcīgu sitienu no soda laukuma atklāja 17 gadus vecais brits Džūds Belinghems. Tiesa, iniciatīva vairāk piederēja Mančestras komandai, kurai šāds pavērsiens mudināja censties atspēlēties.

Otrā puslaika ievadā "Manchester City", pateicoties laukuma saimnieku spēlei ar roku soda laukumā, nopelnīja svarīgu 11 metru soda sitienu. Viesi ar "pendeli" atguva pārākumu divu spēļu summā, to realizējot Rijādam Mehrezam. Savukārt spēles 75. minūtē Fils Fodens ar spēcīgu sitienu tuvajā stūrī guva otros vārtus komandas labā, praktiski nodrošinot Anglijas klubam vietu nākamajā kārtā.

Paralēli spēli Liverpūlē aizvadīja vietējā "Liverpool" komanda un "Real Madrid", vienībām spēlējot neizšķirti 0:0 (0:0). Divu spēļu summā tādējādi uzvarēja Madrides futbolisti, kuri pirmajā mačā triumfēja ar 3:1.

Pusfināla kārtā "Manchester City" tiksies ar "Paris Saint-Germain" vienību, kas, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, pieveica Minhenes "Bayern". Savukārt "Real" gaida duelis ar "Chelsea", kas ar rezultātu 2:1 pieveica "Porto".

Pirmās spēles gaidāmas 27. un 28. aprīlī, mājā esošās komandas lomu uzņemoties PSG un "Real Madrid".