Mančestras "United" otrdien izcīnīja uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas 32.kārtas spēlē.

Ūles Gunnara Sūlšēra vadītā vienība viesos ar 3:0 (2:0) apspēlēja Braitonas un Havas "Albion".

Mančestras futbolisti priekšā izvirzījās 16.minūtē, kad individuāli meistarīgi pretiniekus apspēlēja 18 gadus vecais Meisons Grīnvuds, jaunajam anglim panākot 1:0. Pēc 13 minūtēm pārsvaru dubultoja Brunu Fernandešs, kurš atzīmējās ar precīzu sitienu no soda laukuma līnijas.

Portugālis guva arī nākamos "United" vārdus, kad 50.minūtē pēc ātrā uzbrukuma saņēma Grīnvuda piespēli un bez bumbas apstādināšanas trieca to vārtos.

Premjerlīgas vadošā četrinieka komandas aizvadīs trešdien un ceturtdien.

Anglijas premjerlīgā titulu nodrošinājusī "Liverpool" 31 spēlē iekrājusi 86 punktus, Mančestras "City" ir par 23 punktiem mazāk, tālāk ar 55 punktiem seko Lesteras "City", kamēr vadošo četrinieku ar 54 punktiem noslēdz Londonas "Chelsea". Aiz pirmā četrinieka ar 52 punktiem 32 dueļos ir Mančestras "United" un Vulverhemptonas "Wanderers".