Uzvaru UEFA Čempionu līgas futbolā apakšgrupu turnīra trešās kārtas spēlē otrdien izcīnīja Krievijas klubs Maskavas "Spartak", kas G grupas cīņā ar rezultātu 2:1 (2:1) savā laukumā pārspēja Portugāles komandu Lisabonas "Benfica".

Šī "Spartak" futbolistiem bija pirmā uzvara šīs sezonas turnīra apakšgrupu sacensībās.

Aizvadītajā spēlē visi trīs vārti tika gūti jau pirmajā puslaikā. Rezultātu jau mača trešajā minūtē atklāja "Spartak" komandas brazīliešu pussargs Rafaels Karioka, bet 32.minūtē neizšķirtu panāca brazīliešu uzbrucējs Rodrigu Lima.

Uzvaru "Spartak" komanda nodrošināja divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad "Benfica" vienības aizsargs Nivaldu Žardels bumbu iesita savos vārtos.

Otrajā G apakšgrupas trešās kārtas spēlē otrdien slavenais Spānijas klubs "Barcelona" savā laukumā tiksies ar Skotijas vienību Glāzgovas "Celtic".

Šīs grupas kopvērtējumā pašlaik pirmo vietu ar sešiem punktiem divās spēlēs ieņem "Barcelona", kurai ar četriem punktiem divos mačos seko "Celtic". Tikmēr "Spartak" futbolistu kontā trīs punkti trijās cīņās, bet "Benfica" komanda trijās spēlēs tikusi pie viena punkta.

Pēc divu apļu aizvadīšanas katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs turnīra astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.

Šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls plānots 2013.gada 25.maijā Vemblija stadionā Londonā.