Francijas klubs Parīzes "Saint-Germain" otrdien ar uzvaru sāka jauno UEFA Čempionu līgas sezonu futbolā, pieveicot spēcīgo Itālijas komandu Turīnas "Juventus".

H grupā Parīzes "Saint-Germain" mājās triumfēja ar 2:1 (2:0).

Abus vārtus 5. un 22.minūtē guva Kilians Mbapē, kurš pašā spēles sākumā izmantoja asprātīgu komandas biedra Neimāra piespēli. Savukārt 53.minūtē vienus vārtus atspēlēja Vestons Makenijs, bet izglābties no zaudējuma "Juventus" tā arī nepaguva.

Otrā grupas spēlē Portugāles klubs Lisabonas "Benfica" ar 2:0 (0:0) uzvarēja Izraēlas komandu Haifas "Maccabi".

Uzvarētāju labā vārtus guva Rafa Silva 50.minūtē un Alehandro Grimaldo četras minūtes vēlāk.

Anglijas čempione Mančestras "City" ar 4:0 sagrāva vietējo "Sevilla" no Spānijas.

Vārtus viesu labā 20. un 67.minūtē guva Ērlings Holanns, kurš savā Čempionu līgas karjerā guvis jau 25 vārtus nieka 20 spēlēs. Vēl 58.minūtē vārtus iesita Fils Fodens, bet mača kompensācijas laika otrajā minūtē - Rubens Diašs.

Tikmēr E grupas spēlē "Salzburg" mājās spēlēja 1:1 (1:1) ar Itālijas čempioni "AC Milan".

28.minūtē Noā Okafors vadībā izvirzīja mājiniekus, bet 40.minūtē izlīdzinājumu panāca Aleksis Seilemeikers.

F grupā graujošas uzvaras svinēja viesi.

Glāzgovas "Celtic" mājās ar 0:3 (0:0) atzina Madrides "Real" pārākumu.

Viesu labā vārtus 56.minūtē guva Vinisiuss Žuniors, 60.minūtē Luka Modričs un 77.minūtē Edens Azārs.

Tikmēr "RB Leipzig" mājās ar 1:4 (0:1) atzina Doņeckas "Šahtar" pārākumu.

16.minūtē Marians Šveds izvirzīja vadībā viesus, bet 57.minūtē izlīdzinājumu panāca Moameds Simakans.

Tomēr jau minūti vēlāk Šveds guva vēl vienus vārtus, bet pārsvaru 76.minūtē nostiprināja Mihailo Mudriks un 85.minūtē - Lasina Traore.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".