Futbola superzvaigzne Lionels Mesi sestdien guva savus pirmos vārtus Francijas augstākajā līgā, palīdzot Parīzes "Saint-Germain" (PSG) komandai izcīnīt uzvaru.

Parīzieši savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0) uzvarēja "Nantes" vienību.

Jau otrajā minūtē PSG komandu vadībā izvirzīja Kiljans Mbapē, kurš pēc tāla sitiena pārvirzīja bumbu vārtos, bet 65. minūtē mājinieku vārtsargs Keilors Navass par rupju pārkāpuma ārpus soda laukuma saņēma sarkano kartīti. Saslimšanas dēļ spēlēt nevarēja otrs PSG vārtsargs Džanluidži Donnarumma, tādējādi Navasa vietā vārtos stājās Serhio Riko, kuram pēdējos gados nav bijusi liela spēļu prakse.

Spēles 76. minūtē Randals Kolo Muanī izlīdzināja rezultātu, taču piecas minūtes vēlāk Deniss Apija ļoti neveiksmīgā epizodē ieraidīja bumbu savos vārtos. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Mesi ar zibenīgu sitienu ārpus soda laukuma robežām pielika punktu PSG uzvarai – 3:1.

"Esmu ļoti gandarīts par pirmajiem vārtiem šajā čempionātā, es patiešām tos gaidīju. Man bija daudz iespēju gan šajā spēlē, gan iepriekšējos mačos," teica Mesi, kurš Francijas meistarsacīkstēs aizvadīja savu sesto spēli.

Vēl sestdien "Stade Rennais" mājās ar 2:0 (2:0) uzvarēja "Montpellier". Uzvarētājiem vārtus guva Martēns Terjē un Lovro Majers.

PSG ar 37 punktiem 14 spēlēs ir pārliecinošā līderpozīcijā, tuvāko sekotāju "Stade Rennais" apsteidzot par 12 punktiem.