Lionels Mesi svētdien guva visus piecus Argentīnas futbola izlases vārtus pārbaudes spēlē pret Igauniju.

Argentīna Spānijas pilsētā Pamplonā uzvarēja ar rezultātu 5:0 (2:0).

Mesi spēles devītajā minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un pirmā puslaika beigās panāca 2:0. Argentīniešu superzvaigzne izcēlās arī otrā puslaika otrajā minūtē un guva vēl divus vārtus pamatlaika priekšpēdējā desmitminūtē.

Mesi karjeras laikā pirmo reizi izlases sastāvā guvis piecus vārtus. Iepriekš ar "hat-trick" viņš bija izcēlies mačos pret Šveices, Brazīlijas, Gvatemalas, Panamas, Ekvadoras, Haiti un Bolīvijas izlasēm.

Pirms vairāk nekā desmit gadiem argentīnietis "Barcelona" sastāvā guva piecus vārtus pret Leverkūzenes "Bayer" UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīra mačā.