Lesteras "City" pēc zaudējuma ceturtdien Neapolē UEFA Eiropas līgas pēdējā grupas spēlē sacensības turpinās raudzi zemākās UEFA Konferences līgas "play-off" turnīrā, kamēr cīņu par Eiropas līgas kausu turpinās "Napoli" un Maskavas "Spartak".

"Napoli" C grupas spēlē mājās izcīnīja sev nepieciešamo uzvaru, pārspējot Lesteras "City" ar 3:2 (2:2).

Mājinieki ar Adama Unā vārtiem ceturtajā minūtē un Elifa Elmasa "golu" 20 minūtes vēlāk panāca 2:0 sava labā. Sešu minūšu laikā rezultātu angļu klubs izlīdzināja, 27.minūtē izceļoties Džonijam Evansam un 33.minūtē - Kīrnenam Dūsburijam-Halam.

Izšķirošais izrādījās Elmasa otrais vārtu guvums 53.minūtē - 3:2.

Otrā grupas cīņā Varšavas "Legia" mājās piekāpās Maskavas "Spartak" ar 0:1 (0:1). Vienīgos vārtus mača 17.minūtē guva Zelimhans Bakajevs.

Mājiniekiem bija lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu mača kompensācijas laika astotajā minūtē, taču Tomāša Pekharta vārtu kreisajā apakšējā stūrī raidīto bumbu atvairīja viesu vārtsargs Aleksandrs Seļihovs. Pie bumbas pirmais tika mājinieks Maiks Navrockis, taču pēc viņa sitiena no soda laukuma stūra bumba cauri spēlētāju jūklim līdz vārtiem neaizlidoja.

Soda sitiens tika piešķirts pēc video atkārtojuma noskatīšanās.

Pa desmit punktiem sakrāja "Spartak" un "Napoli", "City" finišēja ar astoņiem un "Legia" - ar sešiem punktiem.

D grupā favorītes lomu attaisnoja Frankfurtes "Eintracht". Pēdējā mačā Stambulas "Fenerbahce" ar Vācijas klubu mājās spēja nospēlēt 1:1 (1:1), taču liegt pretiniekiem uzvaru grupā nespēja

Vārtus grupas uzvarētāju labā 29.minūtē guva Džibrils So, bet 42.minūtē ar precīzu raidījumu atbildēja Mergims Beriša.

Otrā spēlē Beļģijas "Antwerp" mājās pieveica Pirejas "Olympiacos" ar 1:0 (1:0).

Vienīgos vārtus jau mača septītajā minūtē guva Mišels Anžs Balikviša.

"Eintracht" finišēja ar 12, "Olympiacos" ar deviņiem, "Fenerbahce" ar sešiem un "Antwerp" ar pieciem punktiem.

B grupā vietu izslēgšanas spēlēs pedējā spēlē savstarpēja cīņā nodrošināja Sansevastjanas "Real Sociedad", kas savā laukumā sagrāva Eindhovenas PSV ar 3:0 (1:0).

Mikels Ojarzavals guva vārtus 43. un 62.minūtē, pirmajā gadījumā izceļoties no 11 metru atzīmes, bet papildlaika trešajā minūtē galarezultātu noformēja Aleksandrs Serlots.

Viesu iespējas atspēlēties ietekmēja Ibraima Sangara 75.minūtē nopelnītā otrā dzeltenā kartīte, atstājot viesus mazākumā.

Otrā spēlē Grācas "Sturm" spēlēja neizšķirti ar "Monaco" - 1:1 (1:1).

Sestajā minūtē ar 11 metru soda sitienu vadībā Austrijas klubu izvirzīja Jākobs Jančers, bet 30.minūtē izlīdzinājumu panāca Kevins Follands.

B grupā uzvarēja "Monaco", kas izcīnīja 12 punktus. Otrajā vietā ar deviņiem punktiem finišēja "Real Sociedad", kas par punktu apsteidza Eindhovenas PSV. Pēdējo vietu ar diviem punktiem ieņēma "Sturm".

A grupā, kur atlika tikai sadalīt trešo un ceturto vietu, Prāgas "Sparta" mājās pārspēja "Brondby" no Dānijas ar 2:0 (1:0), nodrošinot sezonas turpinājumu UEFA Konferences līgā.

Vārtus guva Dāvids Hancko un Adams Hložeks.

Otrā mačā Lionas "Olympique" spēlēja neizšķirti ar Glāzgovas "Rangers" - 1:1 (0:1).

Arī šajā mačā abus vārtus iesita viena komanda - vispirms Skots Raits bumbu raidīja mājinieku vārtos, bet pēc tam Kelvins Basijs - savējos.

Lionas komanda sakrāja 16 punktus, "Rangers" izcīnīja astoņus, "Sparta" - septiņus, bet "Brondby" finišēja ar diviem punktiem.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgas trešo vietu ieņēmējas grupās. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārceļas uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona būs beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 18.maijā norisināsies Seviļā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Gdaņskā "Villarreal" pēc 1:1 pamatlaikā un papildlaikā ar 11:10 pēcspēles sitienos pārspēja Mančestras "United".