"Porto", "Sevilla", "RB Leipzig" un Bergāmo "Atalanta" ceturtdien iekļuva UEFA Eiropas līgas izslēgšanas spēļu turnīra otrajā kārtā.

Romas "Lazio" mājās spēlēja neizšķirti ar Portugāles vienību "Porto" - 2:2 (1:1). Divu spēļu summā ar 4:3 pārāka bija "Porto".

Mājinieki pēc Čiro Immobiles vārtiem 19.minūtē izvirzījās vadībā, bet 31.minūtē "Porto" labā pēc video atkārtojuma piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Mehdi Taremi, bumbu raidot vārtu kreisajā apakšējā stūrī - 1:1.

Savukārt 68.minūtē vadībā jau izvirzījās viesi pēc Mateusa Uribes precīza sitiena - 2:1.

Mača kompensācijas laika piektajā minūtē rezultātu izlīdzināja Danilo Kataldi.

Sansevastjanas "Real Sociedad" ar 1:3 (0:1) zaudēja "RB Leipzig". Divu spēļu summā ar 5:3 uzvarēja Vācijas klubs.

Vācijas komanda pēc 11 metru soda sitiena izvirzījās vadībā 39.minūtē. Andrē Silvas raidījumu gan mājinieku vārtsargs Metjū Raiens atvairīja, bet pirmais pie bumbas bija Villijs Orbans, raidot to vārtos - 1:0 viesu labā.

59.minūtē Silva reabilitējās, iesitot vārtus no spēles - 2:0 Vācijas kluba labā.

67.minūtē Martins Zubimendi vienus vārtus atguva, bet 89.minūtē vēl vienu piešķirtu 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem realizēja Ēmils Fošberjs - 3:1.

Pirejas "Olympiacos" mājās ar 0:3 (0:1) zaudēja Bergāmo "Atalanta". Divu spēļu summā ar 5:1 uzvarēja Itālijas klubs.

40.minūtē vārtus viesu labā guva Joakims Mēle, bet 67. un 69.minūtē izcēlās ukrainis Ruslans Maļinovskis.

Ceturtajā agrajā spēlē Zagrebas "Dinamo" ar 1:0 (0:0) pieveica "Sevilla". Divu spēļu summā ar 3:2 uzvarēja Spānijas klubs.

Vadībā mājiniekus 65.minūtē izvirzīja Mislavs Oršičs - 1:0.