UEFA Čempionu līgā trešdien, 17. februārī, kā treneris debitēja slavenais Zinedins Zidāns, bet viņa vadītais "Real Madrid" astotdaļfināla pirmajā spēlē viesos ar 2:0 (0:0) pieveica "AS Roma".

Tādējādi Madrides klubs spēris platu soli pretī iekļūšanai Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. Abu komandu atbildes spēle Spānijā notiks 8. martā.

Abi vārti tika gūti spēles otrajā puslaikā. 57. minūtē ar teicamu individuālo tehniku izcēlās Krištianu Ronaldu, bet 87. minūtē precīzs bija uz maiņu iznākušais Hese Rodrigess Ruiss.

Daudz rezultatīvāk ritēja cita astotdaļfināla pāra pirmā spēle Nīderlandē, kur "Gent' ar 2:3 piekāpās "VfL Wolfsburg". Spēles gaitā Vācijas klubs izvirzījās vadībā ar 3:0, kas divu spēļu summā pirms cīņas mājās dotu ievērojamu pārsvaru, tomēr mača izskaņā "Gent" divus vārtus atguva.

"VfL Wolfsburg" labā divus vārtus guva Julians Drakslers, bet reizi izcēlās Makss Krūzs. "Gent" labā vārtus guva Svens Kumss un uz maiņu iznākušais Kalifa Kulibali.

Arī šī dueļa atbildes spēle Vācijā risināsies 8. martā.