"Riga" (iepriekš - "Petrow") komanda sestdien nodrošināja Latvijas čempiones titulu.

"Optibet" Latvijas telpu futbola virslīgas fināla ceturtajā mačā "Riga" viesos ar rezultātu 5:2 (3:0) uzvarēja "RFS Futsal" un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 3-1.

Pirmajā puslaikā viesiem vārtus guva Maksims Seņs, Andžejs Mickēvičs un Artjoms Križanovskis, bet otrajā pusē precīzus sitienus pievienoja Vlads Rimkus un Artūrs Strazdiņš. RFS rindās otrā puslaika otrajā pusē ar gūtiem vārtiem izcēlās Aleksandrs Kuļešovs un Konstantīns Zabarovskis.

Rīgas derbijs nesen notika arī Latvijas kausa finālā, kad "RFS" dramatiskā cīņā bija pārāki ar 6:5. "Riga" komandai tas bija pirmais šosezon piedzīvotais zaudējums.

Pagājušās sezonas "Optibet" telpu futbola virslīgas finālsērijā "Petrow" (tagad - "Riga") ar 3-1 uzvarēja "Raba" komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.