Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien pirmo reizi šosezon devās Hamburgas SV (HSV) komandas sākumsastāvā un veica arī rezultatīvu piespēli, taču tas neglāba vienību no zaudējuma.

HSV izbraukumā ar 1:3 (1:0) piekāpās "Augsburg" futbolistiem.

Rudņevs šajā cīņā aizvadīja visas 90 minūtes, turklāt pirmā puslaika pašā izskaņā pēc lieliskas saspēles piespēlēja slavenajam Rafaelam van der Vārtam, kurš atklāja dueļa rezultātu.

Tiesa, otrajā puslaikā "Augsburg" guva trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot sev uzvaru. Kopumā Rudņevs aizvadīja aktīvu spēli, vairākkārt nonākot uzmanības centrā ar bumbu, cenšoties apdraudēt pretinieku vārtus.

Pagājušajā sezonā uzbrucējs HSV sastāvā piedalījās septiņās čempionāta spēlēs un palika bez gūtiem vārtiem, bet vēlāk tika izīrēts citai līgas komandai "Hannover 96", kuras rindās 16 cīņās izcēlās četras reizes. Pirms tam savā pirmajā sezonā bundeslīgā Rudņevs 34 HSV vienības spēlēs guva 12 vārtus.

Tikmēr pie minimālas uzvaras tikusi Vācijas čempione Minhenes "Bayern", kas izbraukumā ar 1:0 (1:0) apspēlēja Berlīnes "Hertha" hokejistus. Vienīgos vārtus šajā cīņā guva rezultatīvais Nīderlandes izlases pussargs Arjēns Robens.

Līdz ar to "Bayern" šosezon aizvadītajās 13 spēlēs joprojām nav piedzīvojusi zaudējumu.

Pie pārliecinošas uzvaras izdevies tikt Leverkūzenes "Bayer", kas savā laukumā ar 5:1 (1:1) sagrāva "Koln" futbolistus.

Uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem guva Karims Belarbi un šveicietis Josips Drmičs.

Bundeslīgas galvgalī ar 13 spēlēs iekrātiem 33 punktiem atrodas "Bayern", bet "VfL Wolfsburg" ir par desmit punktiem mazāk, turklāt arī viens mačs rezervē. Tikpat punktus 13 mačos iekrājusi arī "Bayer".

Tikmēr HSV ar 13 spēlēs iegūtiem 12 punktiem noslīdējusi uz priekšpēdējo - septiņpadsmito - vietu bundeslīgas kopvērtējumā, apsteidzot vien ļoti neveiksmīgi spēlējošo Dortmundes "Borussia".