Polijā turpina rezultatīvi spēlēt Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, kurš otrdien guva vārtus Poznaņas "Lech" rindās Polijas kausa 1/16 fināla spēlē.

"Lech" šajā mačā uzvarēja ar 3:0 (1:0), bet Rudņevs, aizvadot tikai spēles pēdējās 30 minūtes, "izkārtoja" divus vārtus. Rudņevs laukumā iznāca 70.minūtē un praktiski jau pirmajā uzbrukumā nopelnīja "pendeli", kuru 73.minūtē realizēja Semīrs Stiličs. Savukārt 90.minūtē Rudņevs pats guva vārtus, nodrošinot uzvaru ar 3:0.

Atgādinām, ka Rudņevs šajā sezonā "Lech" rindās jau guvis 11 vārtus Polijas čempionātā un ir visa čempionāta rezultatīvākais spēlētājs.

Savukārt zaudējumu Polijas kausa 1/16 spēlē piedzīvoja Ivana Lukjanova un Sergeja Kožana pārstāvētā Gdaņskas "Lechia", kas ar 0:1 (0:1) piekāpās "Limanovia". Lukjanovs cīņai nebija pieteikts, bet Kožans nospēlēja visas 90 minūtes.