Latvijas izlases futbolists Artjoms Rudņevs svētdien slimības dēļ nepiedalījās "Koln" komandas spēlē Vācijas futbola bundeslīgā, kurā Ķelnes komanda viesos ar 1:2 (1:1) atzina "Freiburg" vienības pārākumu.

Rudņevs šim mačam netika pieteikts, bet Ķelnes komandai pārtrūka divu uzvaru sērija turnīrā.

"Koln" komanda 32.minūtē pēc Vinčenco Grifo precīzā sitiena nokļuva iedzinējos, taču septiņas minūtes vēlāk Antonī Modests panāca izlīdzinājumu.

Savukārt spēles 77.minūtē Maksimilāns Filipss nodrošināja Freiburgas komandai uzvaru.

Rudņevs šonedēļ devās laukumā Vācijas kausa izcīņas spēlē, kurā "Koln" komanda ar 0:2 zaudēja Hamburgas SV (HSV) komandai, kurā daugavpilietis spēlēja savas Vācijas karjeras sākumā.

Savukārt bundeslīgā Rudņevs laukumā bijis 13 bundeslīgas spēles, iesitot trīs vārtus. Ja sezonas sākumā daugavpilietis nebija iemantojis komandas galvenā trenera Pētera Štēgera uzmanību, decembrī viņš izpelnījās lielāku spēles laiku, turklāt pēdējās trīs spēlēs pirms ziemas pārtraukuma guva divus vārtus. Taču pēdējā laikā Rudņeva loma komandā atkal ir mazinājusies.

Tikmēr sestdien aizvadītā mačā līgas līdere Minhenes "Bayern" viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja pastarīti "Ingolstadt", abus vārtus iesitot mača izskaņā. Spēles pēdējā minūtē precīzs bija Arturo Vidals, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē izcēlās Arjens Robens.

"Bayern" palielināja pārsvaru kopvērtējumā, jo tuvākā sekotāja "Leipzig" sestdien mājās ar 0:3 (0:2) zaudēja Hamburgas SV. Zaudējumu cieta arī trešajā vietā esošā Frankfurtes "Eintracht", kas viesos ar 0:3 (0:1) piekāpās Leverkūzenes "Bayer" vīriem.

Turnīra līdere ar 49 punktiem 20 spēlēs ir "Bayern", bet septiņus punktus tai zaudē "Leipzig" komanda. Tālāk ar 35 punktiem seko "Eintracht", bet punkts mazāk ir Dortmundes "Borussia" un "Hoffenheim" komandām.

Tikmēr pie 33 punktiem tikusi Berlīnes "Hertha", bet punkts mazāk ir "Koln" vienībai.