Veins Rūnijs ir kļuvis par visu laiku rezultatīvāko Anglijas futbola izlases spēlētāju, EURO 2016 kvalifikācijas spēlē pret Šveici gūstot savus 50. vārtus valstsvienībā, liecina spēles statistika.

Spēlē, kas notika Londonā, Vemblija stadionā, Anglija uzvarēja Šveici ar 2:0 (0:0) un Rūnijs savus rekorda vārtus guva mača 84. minūtē ar soda sitienu. Mača rezultātu pirms tam atklāja Harijs Keins spēles 67. minūtē.

Jau pirms šīs spēles Anglijas izlase bija kvalificējusies 2016. gada Eiropas čempionāta finālturnīra.

Kā ziņojām aizvadītajā nedēļas nogalē EURO 2016 kvalifikācijas spēlē pret Sanmarīno Rūnijs atkārtoja leģendārā sera Bobija Čārltona rekordu, kas bija 49 vārti Anglijas izlasē.