Ar negaidītu Anglijas futbola kluba Londonas "Chelsea" zaudējumu otrdien sākās jaunā UEFA Čempionu līgas sezona.

E grupas pirmajā mačā "Chelsea" viesos ar 0:1 (0:1) zaudēja Zagrebas "Dinamo" no Horvātijas. Abām komandām šī bija pirmā tikšanās to vēsturē.

Vienīgos vārtus šī mača 13. minūtē iesita Horvātijas izlases uzbrucējs Mislavs Oršičs, kurš lieliski izmantoja pretuzbrukumu, vienatnē aizskrienot uz "Chelsea" vārtiem un paripinot bumbu garām vārtsargam Kepam Arisavalagam.

"Chelsea" komandai šajā mačā piederēja izteikts pārsvars, taču Zagrebas komanda aizstāvējās ļoti pašaizliedzīgi un ar visiem 11 futbolistiem. Pa visu spēli Londonas komandai teju nebija nekādu reālu vārtu gūšanas iespēju, pirmās nopietnās bija tikai pašās cīņas beigās - 86. minūtē viesi trāpīja pa vārtu stabu, bet dažas sekundes vēlāk glāba Horvātijas izlases vārtsargs Dominiks Livakovičs.

Vēl E grupā spēlē "AC Milan" un "Salzburg", kas savu spēli aizvada otrdienas vakarā.

Savukārt G grupā pie drošas uzvaras tika Vācijas vienība Dortmundes "Borussia", kas savā laukumā ar 3:0 apspēlēja "Copenhagen" no Dānijas. Pa vārtiem iesita Marko Reiss, Rafaels Gereiru un Džūds Belingems.

Šajā grupā spēlē arī Mančestras "City" un "Sevilla".