Slovēņi neiesit, bet Latvija piedzīvo zaudējumu Ļubļanā

Latvijas futbola izlase sestdien, 16. novembrī, savā priekšpēdējā spēlē 2020. gada Eiropas čempionāta atlasē, viesos ar 0:1 (0:1) zaudēja Slovēnijas valstsvienībai.

Latvijas izlasei šis bija mazākais zaudējums "Euro 2020" atlasē, bet joprojām Slavišas Stojanoviča vadītajai valstsvienībai nav izdevies tikt kaut vai pie punkta šajā kvalifikācijas ciklā.

Slovēnija vienīgos vārtus guva 53. minūtē, kad pēc piespēles gar vārtiem bumba no Igora Tarasova ieslīdēja Pāvela Šteinbora sargātajos vārtos.

Euro 2020 atlase: Latvija - Slovēnija
Latvija - Slovēnija 0:1. Spēle noslēgusies
Latvijas izlasei trešā maiņa. Punculs nāk laukumā Kameša vietā
Gutkovskis gūst traumu un viņa vietā iznāk Laizāns.
Dubra fantastiski glābj Latviju. Iličičs teicami nospēlē, ar sitienu apved Šteinboru, bet pēdējā brīdī atslīd Dubra, kurš glābj Latviju.
80. min. Latvijai labākā iespēja spēlē. Laba saspēle un Fjodorovs ar kreiso kāju izdara sitienu. Oblaks atvaira un slovēņi aizsit bumbu tālāk no vārtiem.
78. min. Šteinbors glābj. Pretkustībā viņš pamanās izvilkt bumbu.
Latvijai stūra sitiens, bet neveiksmīgs. Slovēņu pretuzbrukumu ar skaistu izklupienu aptur Kamešs.
72. min. Latvijai pirmā maiņa - Dāvi Ikaunieku nomaina Uldriķis.
71. min. Oblaks tver bumbu pēc Kameša sitiena ar galvu. Sitiens nebija bīstams, bet zem paša pārliktņa.
69. min. Latvijai soda sitiens no metriem 30. Savaļnieks izvēlas sist, bet sitiens stipri pāri vārtiem.
Slovēņi labi saspēlējas, bet uzbrukums ne visai bīstams un Šteinbors viegli tver bumbu.
Tarasovs cieš duelī un paliek uz zālāja. Latvijas izlase izsit bumbu, lai viņam var sniegt palīdzību
53. min. Latvija - Slovēnija 0:1Iličičs labajā malā soda laukumā labi apspēlē Ikaunieku un izdara piespēli gar vārtiem. Bumba trāpa Tarasova un lēnām ieripo vārtos. Šteinbors noskatījās, jo bija otrā vārtu stūrī.
Ošs laukuma vidusdaļā gaisa duelī ielido pretiniekā. Cieš abi futbolisti.
47. min. Latvijai brīdinājumsFjodorovs kreisajā malā aptur uzbrukumu un saņem brīdinājumu
Sākas 2. puslaiks
Latvija - Slovēnija 0:0. Noslēdzies 1. puslaiks
Slovēņi pamatīgi uzbrūk, bet sitieni regulāri tiek bloķēti. Arī pēc stūra sitiena Latvijai izdodas bumbu izsist no soda laukuma
Slovēņu pārsvars pieaug, bet joprojām nav bīstamu uzbrukumu.
Diezgan paklusajās Ļubļanas tribīnēs uz brīdi arī dzirdami svilpieni. Slovēņi droši kontrolē bumbu, bet bez momentiem.
Sociālo tīklu konts "Latvian Football Memes" arī šovakar piedāvā futbola spēli
Slovēņiem bīstami divi uzbrukumi. Pirmajā sitiens īsti nesanāk un Latvija izsit bumbu no vārtu tuvuma, bet tad bīstama piespēle gar vārtiem.
30. min. Latvijai stūra sitiens - Dubra tiek pie bumbas, bet sitiens ne pārāk bīstams.
23. min. Latvijai brīdinājumsGaisa duelī Gutkovskis asi nospēlē pret Mevlju, iebraucot ar celi pretiniekam mugurā.
20. min. Slovēnija pažēlo Latviju. Vučkičs nonāk aci pret aci ar Šteinboru, bet Šteinbors glābj Latviju.
Kamešs vēlreiz nedaudz dabūn pa seju, šoreiz no Kurtiča. Soda sitiens - centrējums, bet ne ļoti bīstams.
Kurtičam labs sitiens, bet bumba lido pāri vārtiem, nedaudz aizskarot pārliktni.
14. min. Kamešs tiek garām Strunam, kurš rupji aptur Latvijas futbolistu ar sitienu kakla rajonā. Slovēnim brīdinājums.Savaļnieks viltīgi izpildīja soda sitienu, tad atkārtoti centās sist Kamešs, bet viņa sitienu bloķē.
12. min. Dubra no sākuma izklupienā nones arī Savaļnieku, bet tad paspēj piecelties un izklupienā pēdējā brīdī izsist uz stūra sitienu bumbu
Latvija tiek pie pirmā sitiena. Fjodorovam sitiens īsti nesanāk, bet ir pirmais sitiens vārtu rāmī.
10. min. Latvijai soda sitiens laukuma vidū. Centrējums, bet neviens no Latvijas izlases netiek pie bumbas.
6. min. Šteinbors glābj pēc Šporara sitiena no pāris metriem.
Negaidīti Latvijai pirmajā minūtē mazs moments, bet Gutkovskim neizdevās apsteigt pretinieku aizsargu.
Spēle sākusies
Abas komandas Rīgā tikās jūnijā. Tā Latvijas izlasei bija viena no vājākajām spēlēm pēdējā laikāhttps://www.delfi.lv/sports/news/futbols/latvijas-futbola-izlase-savu-lidzjuteju-prieksa-piedzivo-apkaunojosu-zaudejumu.d?id=51179045
Ļubļanā šovakar pamatīga lietusgāze. Bet apstākļi abām komandām vienādi...
Latvijai atlikušas divas spēles Euro 2020 atlasē. Šovakar Ļubļanā Slavišas Stojanoviča vadītā komanda tiekas ar Slovēniju.