Neskatoties uz Latvijas futbola izlases nopelnītām trijām sarkanajām kartītēm, kopumā otrdien aizvadītā pārbaudes spēle ar Austriju nebija rupja, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

Kā ziņots, aizvadītajā mačā Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3 (0:0), kaut otrā puslaika sākumā spēja izvirzīties vadībā. Mača pēdējās minūtēs no laukuma tika noraidīti Pāvels Mihadjuks, Andris Vaņins un Oskars Kļava.

"Šī mums bija laba spēle, jo izmantojām daudzus maz pieredzējušus futbolistus. Mums spēlēja tikai četri futbolisti, kas regulāri dodas pamatsastāvā, bet divas trešdaļas mača rādījām cienīgu sniegumu," Austrijas mediji citē Starkova izteikumus pēc mača. "Pēdējā (Oskara Kļavas) nopelnītā sarkanā kartīte man bija pārsteigums, jo kopumā spēle nebija rupja."

Šī bija Austrijas izlases pirmā uzvara astoņu mēnešu laikā, kopš tā 8.oktobrī pārspēja Azerbaidžānu. Šajā laikā Austrija bija piedzīvojusi piecus zaudējumus un reizi cīnījusies neizšķirti.