Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors piektdien Polijas ekstraklases spēlē divreiz kapitulēja pirmajā puslaikā, taču viņa pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" spēja atspēlēties un izcīnīja punktu par neizšķirtu.

"Jagiellonia" mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (0:2) ar Belsko-Bjalas "Podbeskidzie".

Šteinbors pirmo reizi kapitulēja 18.minūtē, kad teju vai vienatnē pret viņu izskrēja Latvijā iepriekš iepazītais Kamils Biļinskis. Otro reizi bumbu no saviem vārtiem izvilkt nācās 37.minūtē. Viesi standartsituāciju no stūra sitiena izlēma izspēlēt ar centrējumu soda laukumā, kur pirmais pie bumbas "otrajā stāvā" bija Mihals Ručovskis.

Belastokas komanda atbildēja ar trim sitieniem pa vārtu stabu, taču puslaiks beidzās ar deficītu -2.

Otrajā puslaikā Belastokas vienība prata atspēlēties. 49.minūtē soda laukumā ar galvu precīzi spēlēja Jakovs Puljičs, bet divas minūtes vēlāk neizšķirtu panāca Hesus Imazs.

"Jagiellonia" pēc trim spēļu kārtām ar pieciem punktiem ir ceturtā.

Iepriekšējās četras sezonas Šteinbors spēlēja citā Polijas ekstraklses klubā Gdiņas "Arka". Vienība šo sezonu noslēdza 14.vietā un atvadījās no vietas ekstraklasē.

Aizvadītajā sezonā Belastokas klubs vietējā čempionātā ierindojās astotajā pozīcijā.