Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors trešdien Polijas ekstraklases spēlē pret Vladislava Gutkovska pārstāvēto Čenstohovas "Rakow" pirmā puslaika beigās savainojuma dēļ tika nomainīts.

"Jagiellonia" mājās spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar "Rakow", kas ir čempionāta otrais spēcīgākais klubs.

Šteinbors līdz 40.minūtei vairākkārt glāba savu komandu no zaudētiem vārtiem, bet piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām savainojuma dēļ tika nomainīts.

Zīmīgi, ka pieredzes bagātais vārtsargs svētdien "Jagiellonia" vārtos stājās pirmo reizi pēc četru mēnešu pārtraukuma. Iepriekš viņš pēdējo reizi Belastokas vienības vārtus bija sargājis 13.decembrī.

Gutkovskis spēli sāka pamatsastāvā, 46.minūtē nopelnīja dzelteno kartīti, bet piecas minūtes vēlāk tika nomainīts.

"Rakow" ar 50 punktiem 27 spēlēs ieņem otro vietu, Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" ar 38 punktiem ir septītā, kamēr Šteinbora klubs ar 34 punktiem 28 mačos ierindojas devītajā pozīcijā.

Ceturtajā vietā trīs esošās komandas nopelnījušas 39 punktus, bet šosezon klubiem atlikušas vien trīs spēles, tāpēc "Rakow" sev nodrošinājusi vismaz trešo vietu.