Kluža-Napoka (Rumānija), 1.okt., LETA. Igora Tarasova pārstāvētajai Somijas vienībai Kuopio "Palloseura" ("KuPS") UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra "play-off" kārtas spēlē ceturtdien viesos neizdevās iekļūt grupu turnīrā.

Kuopio "Palloseura" ("KuPS") izbraukumā piekāpās Klužas-Napokas "CFR Cluj" ar 1:3 (0:2).

Tarasovs laukumā aizvadīja visu spēli.

Mājiniekiem divus vārtus guva Mario Rondons, kurš izcēlās spēles 5. un 56.minūtē. Vēl vienus vārtus 42.minūtē iesita Gabriels Debeljuhs.

Tikai pašās mača beigās - mača kompensācijas laika pirmajā minūtē - viesiem spēja gūt Somijas kluba nigēriešu "leģionārs" Aniekpeno Udo.

KuPS sacensības šosezon sāka Čempionu līgas kvalifikācijā, kur ar 0:5 cieta sagrāvi pret Norvēģijas "Molde".

Eiropas līgas otrās kārtas kvalifikācijas mačā savā laukumā KuPS ar 1:1 (4:3 pēcspēles sitienos) pieveica Bratislavas "Slovan" vienību, bet trešajā kārtā mājās ar 2:0 tika pieveikta Lietuvas komanda Marijampoles "Sūduva", kurā spēlē Valērijs Šabala un Gļebs Kļuškins.

Iepriekšējā sezonā klubs Eiropas līgā tika līdz otrajai kārtai, kur ar 0:1 divu spēļu summā piekāpās Varšavas 'Legia".

Somijas klubs vienīgo reizi Eiropas līgas otro kārtu pārvarēja 2012./2013.gada sezonā, kad trešajā kārtā ar 1:6 divu maču summā nācās kapitulēt Turcijas klubam "Bursaspor".

Šosezon visās četrās kvalifikāciju kārtās komandas aizvada vienu spēli. Lai iekļūtu grupu turnīrā, jāpārvar četras kārtas.

Aizvadītajā sezonā par UEFA Eiropas līgas čempioni kļuva "Sevilla", kas finālā ar 3:2 pieveica Milānas "Inter".