Latvijas izlases futbolista Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" pirmdien piedzīvoja zaudējumu savā laukumā Polijas čempionāta 13.kārtas spēlē.

"Lechia" ar 0:1 (0:0) piekāpās vienai no pastarītēm Plockas "Wisla".

Tobers maču sāka pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Spēles 17.minūtē bumbu viesu vārtos ieraidīja Andžejs Ņevulis, kurš Latvijas vārtsargu pārspēja ar sitienu no pāris metriem. Sešas minūtes pirms pirmā puslaika beigām bumba vēlreiz pabija Šteinbora sargātajā cietoksnī, taču aizmugures situācijas dēļ rezultāts palika nemainīgs.

Vienīgos vārtus mača 65.minūtē guva Dušans Lagators.

Jau ziņots, ka svētdien divu Latvijas izlases futbolistu pārstāvēto komandu duelī uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis un Čenstohovas "Rakow" Belhatovā ar 3:2 (1:0) pārspēja vārtsargu Pāvelu Šteinboru un Belastokas "Jagiellonia".

Abi Latvijas futbolisti maču sāka pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Ar 27 punktiem 13 mačos "Rakow" atrodas otrajā vietā turnīra tabulā, par diviem punktiem atpaliekot no Varšavas "Legia". "Jagiellonia" ar 17 punktiem ir astotā, bet "Lechia" ar 16 punktiem ieņem desmito vietu.