Trīs vīri laivā jeb cīņa par LFF vadītāja troni – kas ir potenciālie Indriksona pēcteči
Foto: LETA/F64/F64

Latvijas futbolu sagaida jauni laiki, tikai jautājums – kādi tie būs? To, kāds turpmāk būs valsts bagātākais sporta veids, piektdien lems Latvijas Futbola federācijas (LFF) biedri, kuri vēlēs savu jauno prezidentu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz LFF prezidenta krēslu kandidē trīs atšķirīgas futbola sabiedrības personas, un katram ir savs redzējums par futbola attīstību. Līdz 2017. gada 31. decembrim gatavību ieņemt LFF prezidenta amatu apliecināja bijušais valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs, telpu futbola aktīvists Vadims Ļašenko un Krišjānis Kļaviņš, kurš pirms diviem gadiem bija vienīgais pašreizējā prezidenta Gunta Indriksona konkurents.

Lai kurš būtu nākamais LFF prezidents, organizāciju tuvākos divus gadus vadīs vecuma ziņā samērā jauns cilvēks – Gorkšam ir 36 gadi, bet abi pārējie kandidāti šobrīd ir 33 gadus veci. Indriksons par LFF prezidentu kļuva 41 gada vecumā un šo organizāciju vadījis 22 gadus.

Oficiāli priekšvēlēšanu cīņa rit nepilnus četrus mēnešus, bet neoficiāli zināms, ka reāla cīņa par LFF biedru balsīm sākās jau pirms gada un pat agrāk. Visi kandidāti apgalvo, ka apbraukājuši praktiski visus biedrus un visi trīs apgalvo, ka ir guvuši atbalstu, kas ļauj pacīnīties par krēslu. Šobrīd LFF ir 117 biedru, bet dalībai kongresā pieteikušies 112 biedri.

Priekšvēlēšanu sākumā bija skaidrs, ka futbola sabiedrībā tuvākie mēneši būs "karsti". Lai gan sākotnēji kandidātu kampaņas bija samērā mierīgas, pēdējie notikumi jau sāk līdzināties politisko notikumu vēlēšanām – "netīrās veļas" mazgāšana, nelikumību meklēšana, netieša labuma piedāvāšana biedriem, reakcija uz konkurenta aktivitātēm, utt.

Piedāvājam lasītājiem iepazīties ar visiem trim kandidātiem un viņu iesniegtajām programmām, kā arī visu kandidātu iesniegtos CV.

Tags

Futbols Guntis Indriksons Kaspars Gorkšs Latvijas Futbola federācija Latvijas futbola izlase
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form