Nīderlandes klubs Eindhovenas PSV ceturtdien savā laukumā UEFA Eiropas līgas grupu turnīra cīņā revanšējās Anglijas klubam par zaudējumu pirmajā cīņā.

PSV mājās pieveica "lielgabalniekus" ar 2:0 (0:0).

Jau 43.minūtē viesu vārti tika ieņemti, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika fiksēta aizmugure Ksavi Simonsam.

Toties 56.minūtē Džoi Fērmana un 63.minūtē Lūka de Jonga gūtie vārti tika atzīti par likumīgiem, dodot uzvaru mājiniekiem.

Abas komandas nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs.

Otrā grupas spēlē Šveices "Zurich" mājās ar 2:1 (0:1) pārspēja "Bodo"/"Glimt" no Norvēģijas, gūstot pirmos trīs punktus turnīrā, taču abas komandas jau zaudējušas iespēju kvalificēties Eiropas līgas izslēgšanas cīņām, labākajai no abām pēc pēdējās kārtas sezonu turpinot UEFA Konferences līgas 1/16 finālā.

Pēc piecām kārtām "Arsenal' ir 12, PSV desmit, "Bodo"/"Glimt" četri un "Zurich" trīs punkti.

F grupā, kurā pēc četrām kārtām pa pieciem punktiem bija visām četrām tajā spēlējošajām komandām - Roterdamas "Feyenoord", "Midtjylland", Romas "Lazio" un Grācas "Sturm", "Lazio" ceturtdien savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja Dānijas "Midtjylland".

Astotajā minūtē rezultātu gan atklāja viesi, izceļoties Gustavam Isaksenam.

Sergejs Milinkovičs-Savičs 36.minūtē un Pedro 58.minūtē panāca uzvaru mājiniekiem.

E grupā vietu Eiropas līgas izslēgšanas spēlēs nodrošināja Mančestras "United", kas mājās ar 3:0 (1:0) pārspēja Tiraspoles "Sheriff".

Vārtus guva Diogu Dalots, Markuss Rašfords un Krištianu Ronaldu.

Otrā grupas spēlē Nikosijas "Omonia" savā laukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās Sansevastjanas "Real Sociedad" no Spānijas.

Vārtus guva Robert Navarro un Jons Karrikaburu.

Pēc piecām kārtām "Real Sociedad" ir 15, "United" 12, "Sheriff" trīs punkti, bet bez punktiem ir Nikosijas "Omonia".

C grupā vietu izslēgšanas spēļu otrajā kārtā nodrošināja Seviljas "Real Betis", kas viesos ar 1:0 pieveica Razgradas "Ludogorets" (Bulgārija).

Vārtus 56.minūtē guva Nabi Fekirs.

Seviljas klubam ir 13 punkti, pa septiņiem sakrājusi "AS Roma" un "Ludogorets", bet viens punkts ir Helsinku HJK kontā.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūs izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona beigsies.