UEFA Eiropas līgas finālā ceturtdien iekļuva divi Spānijas klubi - Bilbao “Athletic” un Madrides “Atletico”.

“Athletic” komanda atbildes spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:1) pārspēja Portugāles vienību Lisabonas “Sporting”. Divu spēļu summā Bilbao komanda izrāva uzvaru ar 4:3.

Spēles pirmos vārtus mača 17.minūtē guva “Athletic” spēlētājs Markels Susaeta, bet 44.minūtē izlīdzinājumu panāca Rikijs van Volfsvinkels. Tomēr puslaiks ar to nenoslēdzās un kompensācijas laika pirmajā biūtē Ivai Gomess atkal izvirzīja vadībā Bilbao vienību.

Ja spēle noslēgtos ar rezultātu 3:3, tad abām vienībām būtu jāspēlē pagarinājums, tomēr “Atletic” spēlētājs Fernando Ljorente to nepieļāva un 88.minūtē nodrošināja savas komandas triumfu šajā mačā, un ieveda to finālā.

Tikmēr otrā pusfināla atbildes spēlē Madrides “Atletico” ar 1:0 (0:0) izbraukumā pārspēja vēl vienu Spānijas vienību “Valencia”, divu spēļu summā uzvarot ar 5:2.

Uzvarētājiem aizvadītajā spēlē vienīgos vārtus guva Adrians Lopess.

UEFA Eiropas līgas fināls norisināsies 9.maijā, Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.