Divu RFS pretinieču UEFA Konferences līgas A grupā cīņā Edinburgā ceturtdien Stambulas "Bašakšehir" sagrāva Edinburgas "Hearts".

A grupā Skotijas vienība Edinburgas "Hearts" mājās ar 0:4 (0:1) zaudēja Stambulas "Bašakšehir".

26.minūtē rezultātu atklāja Hasans Ali Kaldirims, 67.minūtē rezultāta starpību dubultoja Jusufs Ndajišimije, 75.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Stīvens Kingslijs, bet 82.minūtē 4:0 panāca Berkajs Ezdžans.

Jau ziņots, ka RFS ceturtdien šajā grupā viesos spēlēja 1:1 (0:0) ar Itālijas A sērijas klubu Florences "Fiorentina".

RFS rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Andrejs Iličs, bet "Fiorentina" labā vārtus guva Antonīns Barāks.

Tikmēr H grupā Viļņas "Žalgiris" Bratislavā ceturtdien spēlēja neizšķirti ar Bratislavas "Slovan". "Žalgiris" spēlē ar "Slovan" vārti tā arī netika gūti - 0:0.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023.gada sezonas fināls notiks Prāgā.

Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā "Roma" finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas "Feyenoord".