Viļņas "Žalgiris" UEFA Konferences līgas H grupā cīņā Viļņā ceturtdien minimāli piekāpās Šveices "Basel".

"Žalgiris" spēlē ar "Basel" zaudēja ar 0:1 (0:0). Vienīgos vārtus 62.minūtē guva Andi Cekiri.

Otrā grupas spēlē Erevānas "Pyunik" mājās ar 2:0 (2:0) apspēlēja Bratislavas "Slovan"

35.minūtē vārtus guva Artaks Dašjans, bet divas minūtes vēlāk izcēlās Jusufs Otubanjo.

Pēc divām kārtām seši punkti ir "Basel", trīs - "Pyunik", pa vienam - "Žalgiris" un "Slovan".

Tikmēr Latvijas čempionu RFS grupā Stambulas "Bašakšehir" mājās pāliecinoši pārspēja "Fiorentina" vienību - 3:0 (0:0).

57. un 71.minūtē pie vārtu guvuma tika Serdars Girlers, bet pēc abiem vārtu guvumiem otro dzelteno kartīti mačā nopelnīja Žonatans Ikons, atstādams viesus mazākumā. Mača 90.minūtē rezultātu graujošu padarīja Bertrāns Traore.

6.oktobrī RFS mājās cīnīsies ar Stambulas "Bašakšehir", 13. un 27.oktobrī viesosies Stambulā un Edinburgā, bet grupu turnīra pēdējā spēlē Rīgā aizvadīs dueli ar "Fiorentina" futbolistiem.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023.gada sezonas fināls notiks Prāgā.

Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā "Roma" finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas "Feyenoord".