Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien Nīderlandes čempionāta mačā laukumā nāca uz maiņu viņa pārstāvētās Leuvardenas "Cambuur" zaudējumā izbraukumā.

Latvieša pārstāvētā "Cambuur" komanda viesos ar 1:2 (0:1) zaudēja Alkmāras AZ.

Uldriķis devās laukumā 85.minūtē, kad rezultāts jau bija 1:2.

40.minūtē 1:0 mājinieku labā panāca Vangelis Pavlidis, bet 73.minūtē rezultāta starpību dubultoja Vauters Guss.

85.minūtē vienus vārtus no 11 metru atzīmes atguva Bjērns Junsens.

69.minūtē pēc video atkārtojuma netika ieskaitīti vēl vieni mājinieku gūtie vārti, Jesperam Kārlsonam fiksējot spēli ar roku, bet mača kompensācijas laika trešajā minūtē viesi palika mazākumā Mēsa Hūdemakersa nopelnītās otrās dzeltenās kartītes dēļ.

"Cambuur" ar 13 punktiem 23 spēlēs atrodas pēdējā vietā 18 komandu konkurencē, no priekšpēdējās vietas atpaliekot par četriem punktiem. Augstāko līgu sezonas beigās pametīs divas komandas, bet 16.vietas ieguvējai būs jācīnās pārspēlēs.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.