Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Šveices kausa ceturtdaļfināla spēlē vārtus guva jau trešajā minūtē, viņa pārstāvētajai "Sion" sasniedzot pusfinālu.

"Sion" viesos ar rezultātu 2:1 (2:0) uzvarēja vietējo "Rapperswil-Jona" vienību no Šveices trešās augstākās līgas. Šo maču skatītāji klātienē nevarēja apmeklēt.

Uldriķis spēlē iesaistījās no pirmās minūtes, bet tika nomainīts mača 71. minūtē.

Latvijas izlases uzbrucējs savu komandu vadībā izvirzīja jau trešajā minūtē, bet 19 minūtes vēlāk uz 11 metru soda sitiena atzīmes stājās Anto Grgičs, kurš pārsvaru dubultoja.

Mājinieki goda vārtus iesita 68. minūtē, kad precīzs bija Bruno Morgado.

Pusfinālā "Sion" būs jātiekas ar "Luzern" un Bernes "Young Boys" spēles uzvarētāju.

Uldriķis 28. jūlija mačā pret "Zurich" guva savus pirmos vārtus pēc teju desmit mēnešu pārtraukuma, šajā spēlē tieši izceļoties ar uzvaru nesošo raidījumu. Savukārt sezonas pēdējā mačā pret Ženēvas "Servette" viņa rēķinā bija vēl uzvaru nesošs raidījums.

"Sion" sezonu Šveices superlīgā noslēdza astotajā pozīcijā un tikai pēdējā mačā, pateicoties Uldriķa vārtu guvumam, izvairījās no pārspēlēm.