Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis piektdien guva vārtus Nīderlandes čempionāta spēlē un sekmēja Leivārdenas "Cambuur" komandas uzvaru.

"Cambuur" 16.kārtas mačā viesos ar 3:1 (0:0) uzvarēja Tilburgas "Willem II" komandu.

Uldriķis maču sāka starta vienpadsmitniekā un savus ceturtos vārtus Nīderlandes čempionātā guva 49.minūtē, panākot 1:0. Uldriķis vārtus guva pēc Isas Kalona piespēles.

68.minūtē Robēns Maluns ar 11 metru soda sitienu guva otros vārtus viesu labā, panākot 2:0.

Drīz pēc tam, 79.minūtē, Uldriķis tika nomainīts.

90.minūtē Godfrīds Romerato vienus vārtus atguva, bet beigu rezultātu mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē ar gūtiem vārtiem fiksēja Mičels Paulisens - 3:1.

"Cambuur" Nīderlandes virslīgā ar 27 punktiem 16 spēlēs ieņem ceturto vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes "Eredivisie" čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.