Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien devās laukumā uz maiņu un guva vārtus, palīdzot "Sion" svinēt pārliecinošu uzvaru pirmajā mačā par tiesībām arī nākamgad spēlēt Šveices virslīgā.

Sjonas futbolisti viesos ar rezultātu 4:1 (2:1) pārspēja "Thun" vienību.

Uldriķis devās laukumā 72.minūtē, nomainot divu vārtu guvēju Gijomu Oaro, kurš izcēlās 13. minūtē un 63. minūtē, kad realizēja 11 metru soda sitienu.

Jau spēles 15. minūtē Mateo Toseti panāca rezultātu 2:0, bet Uldriķis vārtus guva 87. minūtē pēc Sandro Telera piespēles. Latvijas futbolists no kreisās puses iegāja soda laukumā, apspēlēja pāris pretiniekus un izpildīja spēcīgu sitienu vārtu tuvajā stūrī.

Mājinieku labā goda vārtus 89. minūtē iesita Deniss Salanovičs.

Atbildes mačs notiks svētdien Sjonā.

Vietu virslīgā iegūs labākā komanda divu spēļu summā.

"Sion" finiša taisnē superlīgā pakāpās uz devīto vietu desmit komandu konkurencē, par diviem punktiem apsteidzot Lihtenšteinas "Vaduz", kam līga jāatstāj, un nodrošināja pārspēles par vietas saglabāšanu superlīgā ar pēc spēka otrās līgas vicečempioni "Thun".