Ungārijas futbolisti sestdien savā laukumā sagādāja Anglija zaudējumu UEFA Nāciju līgas spēlē, kamēr citā mačā Itālijas un Vācijas vienības spēlēja neizšķirti.

Ungārija A līgas trešās grupas spēlē ar 1:0 (0:0) pārspēja Angliju.

Vienīgos vārtus mačā 64.minūtē guva Dominiks Soboslai, kurš, izpildot soda sitienu, raidīja bumbu apakšējā kreisajā stūrī.

Angļiem vairākkārt bija iespējas izglābties no neveiksmes, taču gan paši spēlētāji nespēja trāpīt vārtos, gan veiksmīgi spēlēja Ungārijas vārtsargs.

Iepriekšējā reize, kad Ungārijai bija izdevies pārspēt Angliju, bija 1962.gadā.

Citā spēcīgākas līgas mačā Itālija savā laukumā spēlēja pret Vāciju, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1 (0:0).

Spēles 70.minūtē vadībā izvirzījās itāļi, vārtus gūstot Lorenco Pelegrīni, taču jau pēc trīs minūtēm neizšķirtu panāca Jozua Kimmihs.

Tikmēr B līgas pirmās grupas spēlē Armēnija savā laukumā ar 1:0 (0:0) uzvarēja Īriju.

Uzvaru nesošos vārtus mača 74.minūtē guva Eduards Spercjans.

Savukārt trešās grupas mačā Somija mājās spēlēja neizšķirti pret Bosniju un Hercegovinu, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 1:1 (1:0).

Mājiniekus vadībā pirmā puslaika izskaņā izvirzīja Tēmu Puki, taču Somija nespēja nosargāt uzvaru, kad trīs minūtes pēc pamatlaika beigām neizšķirtu izrāva Smails Prevljaks.

Vēl vienā B līgas mačā tikās trešās grupas vienības Melnkalne un Rumānija, panākumu savā laukumā ar 2:0 (0:0) izcīnot melnkalniešiem.

66.minūtē vārtus guva Stefans Mugoša, bet trīs minūtes līdz pamatlaika beigām pārsvaru dubultoja Nikola Vukčevičs.

Nāciju līgā grupu uzvarētājas nākamgad nopelna iespēju spēlēt augstākā grupā. Proti, komanda, kas uzvar kādā no C grupām, tiek pie iespējas startēt kādā no B grupām, savukārt B grupu uzvarētājas nākamgad spēkojas A grupās.

Nāciju līgas turnīrs noris trešo reizi.

Iepriekšējās sezonas finālturnīrs norisinājās pērn oktobrī, Francijai titulcīņā uzvarot Spāniju. Pirmajā sezonā finālturnīru uzņēma Portugāle, mājiniekiem kļūstot par vēsturē pirmajiem UEFA Nāciju līgas čempioniem.