Svētdien, 20.aprīlī, "SMScredit.lv" virslīgas 6.kārtas ietvaros savstarpējo spēli aizvadīja šī brīža čempionāta līdervienības FK Jelgava un FK Ventspils. Spraigā cīņā uzvaru guva kurzemnieki, esot pārāki ar 1:2 (0:2).

Spēles un čempionāta favorīte ''Ventspils'' jau mača pirmajā daļā guva divus ātrus vārtus. Vispirms jau 13.minūtē mājinieku komandas aizsargu pasīvo darbību izmantoja Jurijs Žigajevs, kurš ar spēcīgu un precīzu raidījumu panāca 1:0 ''Ventspils'' labā. Tikai divas minūtes vēlāk rezultāts tika dubultots, šoreiz pēc centrējuma no labās malas bumbu vārtos raidot Visvaldim Ignatānam.

Otrā puslaika ievadā labu iespēju panākt 3:0 neizmantoja Tornika Tarhnišvili, savukārt otrā laukuma galā lieliskā veidā standartsituāciju izspēlēja jelgavnieki, ko ar spēcīgu sitienu vārtu devītniekā noslēdza Giorgijs Diakvinišvili, panākot 1:2 un atjaunojot mačā intrigu.

Futbols laukumā kļuva arvien atklātāks un uzbrūkošāks, vairākus labus momentus radīja "Jelgava", taču rezultāts šajā spēlē vairs nemainījās - uzvara ''Ventspilij'' ar 2:1.
Pēc šī panākuma FK "Ventspils" (5-0-0, 15) turpina saglabāt pārliecinošas līderpozīcijas, savukārt FK "Jelgava" (3-1-2, 10) dala dalītu otro vietu ar liepājniekiem.