Dienvidamerikas valstsvienību futbola turnīra "Copa America" ceturtdaļfinālā Čīles futbolists Gonsalo Hara izprovocēja Urugvajas spēlētāju Edisonu Kavani, nopelnot viņam otro brīdinājumu.

Hara panāca, lai Kavani viņam viegli uzsit pa vaigu, bet tad Čīles futbolists notēloja, ka pretinieks viņam pamatīgi iesitis un nokrita zālājā. Tiesnesis uz šo simulāciju uzķērās un parādīja Urugvajas spēlētājam brīdinājumu. Tā Kavani bija otrā dzeltenā kartīte un mačs viņam bija noslēdzies.

Vēlāk Urugvajas izlase palika divu vīru mazākumā, jo sarkano kartīti par rupju spēli nopelnīja Horhe Fusile. Tas viss ļāva Čīlei izcīnīt uzvaru ar 1:0, vārtus 81.minūtē gūstot Mauriso Islam, un iekļūt turnīra pusfinālā.