Āfrikas Nāciju kausa izcīņas futbola turnīra finālu svētdien sasniedza Alžīrijas un Senegālas valstsvienības.

Alžīrijas futbolisti pusfinālā ar rezultātu 2:1 pārspēja Nigērijas futbolistus. Šajā mačā uzvarētājs tika noskaidrots pašās spēles beigās, kad kompensācijas laika piektajā minūtē Rijads Marezs ar lielisku tālsitienu nodrošināja Alžīrijas uzvaru.

Pirms tam Alžīrijai vārtus 40. minūtē guva Viljams Truts-Ekongs, bet Nigērijai precīzi sita Odions Igalo.

Otrā pusfinālā Senegāla ar rezultātu 1:0 papildlaikā pārspēja Tunisiju, uzvarētājiem vienīgos vārtus pagarinājumā gūstot Dilanam Bronam. Precīzais sitiens tika izdarīts apaļajā 100. minūtē.