Latvijas futbola izlase trešdien 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlē guva skaistus vārtus, taču pēdējais vārds piederēja Melnkalnes izlases uzbrucējam Stevanam Jovetičam.

Ziņots, ka Latvijas izlase pirmā izvirzījās vadībā, tomēr cikla atklāšanas spēlē ar rezultātu 1:2 (1:1) zaudēja viesiem no Melnkalnes.

Rezultātu 40. minūtē atklāja Jānis Ikaunieks, kuru pretuzbrukumā ar izcilu piespēli atrada Vladimirs Kamešs. Savukārt viesu labā divreiz izcēlās "Monaco" kluba pārstāvis Stevans Jovetičs, kurš vārtus guva gan pirmajā, gan otrajā puslaikā, uzvaru izraujot ar īpaši skaistu sitienu.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs sestdien, viesojoties pie Nīderlandes futbolistiem, kuri ar rezultātu 2:4 zaudēja Turcijas izlasei.