Latvijas futbola izlase otrdien 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē piedzīvotajā zaudējumā ar rezultātu 1:3 (1:3) pret Izraēlas izlasi guva pirmos vārtus septiņu spēļu laikā.

Vladimirs Kamešs spēles pirmajā puslaikā panāca rezultātu 1:2, tomēr jau pāris minūtes vēlāk Izraēlas labā izcēlās Moaness Dabūrs, kuram tie bija otrie vārti mačā. Vārtus arīdzan guva Erans Zahavi, kuram tas bija jau 11. precīzais sitiens šajā ciklā, no kuriem četri bijuši tieši pret Latviju.

Kamešs kļuva par pirmo Latvijas izlases futbolistu, kurš 2019. gadā valstsvienības rindās izcēlies ar vārtu guvumu. Pēdējais to bija paveicis Deniss Rakels, kurš 2018. gada 15. novembra Nāciju līgas spēlē izlīdzināja rezultātu Kazahstānā, panākot 1:1.

Šajā ciklā iepriekšējo un vienīgo reizi Latvijas izlase bija izcēlusies, Ziemeļmaķedonijas izlases aizsargam Darko Velkovskim bumbu raidot savos vārtos.