Latvijas futbola izlase otrdien 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlē Stambulā atspēlējās no rezultāta 1:3, otrajā puslaikā izraujot neizšķirtu 3:3.

Ziņots, ka Latvijas izlase otrdien spēlēja neizšķirti 3:3 (1:2) ar Turcijas izlasi, jau sesto reizi abu valstu savstarpējo spēļu vēsturē kopš neatkarības atgūšanas neļaujot Turcijas valstsvienībai izcīnīt uzvaru.

Turcijas izlasi vadībā izvirzīja Kenans Karamans, bet rezultātu 2:0 panāca Hakans Čalhanoglu. Taču pirmajā puslaikā paguva izcelties arī Roberts Savaļnieks.

Uz precīzo Buraka Jilmaza 11 metru soda sitienu ar vārtu guvumiem atbildēja Roberts Uldriķis un Dāvis Ikaunieks, nodrošinot rezultātu 3:3.