Latvijas futbola izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko svētdien guva savus pirmos vārtus Slovēnijas čempiones Ļubļanas "Olimpija" sastāvā.

Ļubļanas futbolisti Slovēnijas čempionāta septītās kārtas spēlē savā laukumā ar rezultātu 5:0 (2:0) sagrāva "Rudar" vienību. Maksimenko vārtus guva 54. minūtē, kad pēc soda sitiena precīzi sita ar galvu.

Latvijas aizsargs šosezon laukumā bijis četrās Slovēnijas čempionāta spēlēs un trīs UEFA Eiropas līgas mačos. Pēdējos četros mačos viņš nospēlējis visas 90 minūtes.

Maksimenko pirmdien pēcpusdienā pievienosies Latvijas izlases treniņnometnei un uzsāks gatavošanos UEFA Nāciju līgas spēlēm ar Andoru un Gruziju.

"Olimpija" ar 11 punktiem septiņās spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, kamēr līderpozīcijā ar 15 punktiem ir "Maribor" futbolisti.

Maksimenko līgumu ar slovēņu vienību noslēdzis uz trīs sezonām.

"Olimpija" pagājušajās sezonā triumfēja Slovēnijas čempionātā, bet pirmo reizi šādu godu izpelnījās 2016. gadā. Tāpat valsts galvaspilsētas vienība pagājušajā gadā triumfēja Slovēnijas kausa izcīņā.