Ar ļoti amizantu sitienu savos vārtos ceturtdien UEFA Eiropas līgas mačā izcēlās Francijas futbola kluba "Monaco" aizsargs Malangs Sarrs.

"Monaco" ceturtdien viesos tikās ar Turcijas klubu "Trabzonspor", ciešot kapitulāciju ar 0:4.

Spēles rezultātu atklāja tieši no Anglijas komandas Londonas "Chelsea" īrētais Sarrs, kuram ir problēmas ar nostiprināšanos arī "Monaco" sastāvā. Viņš ceturtdien 44. minūtē patrāpījās pa ceļam sava vārtsarga Aleksandra Nībela piespēlētajai bumbai. Spēles svarīgākais priekšmets atsitās pret Sarra kājām un nodevīgi atrada ceļu vārtos.

Otrajā puslaikā "Trabzonspor" guva vēl trīs bezatbildes vārtus. Šī zaudējuma dēļ "Monaco" H apakšgrupā noslīdējusi uz trešo vietu, apdraudot savas cerības sasniegt Eiropas līgas izslēgšanas turnīru.