Skandalozi svētdien risinājās Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēle starp Lēverkūzenas "Bayer" un Dortmundes "Borussia".

Spēles 65. minūtē "Borussia" ātrajā pretuzbrukumā guva vārtus, panākot 1:0, kas sadusmoja "Bayer" galveno treneri Rodžeru Šmitu. Treneris uzskatīja, ka pēc "Bayer" pārkāpuma "Borussia" futbolisti ātro pretuzbrukumu sākuši ne no tās vietas, kur bijis pārkāpums, kas devis Dortmundes futbolistiem priekšrocības un kas novedis pie vārtu zaudējuma.

Mača galvenais tiesnesis Fēlikss Cvaje uzreiz reaģēja uz Šmita dusmām, liekot "Bayer" galvenajam trenerim atstāt komandas soliņu un doties uz tribīnēm. Treneris atteicās pildīt tiesneša lēmumu, tāpēc soģis pārtrauca spēli un pats devās prom no laukuma, aicinot arī komandas doties uz ģērbtuvēm.

Mačs tika pārtraukts apmēram uz 10 minūtēm, komandas atgriezās laukumā un nospēlēja maču līdz galam, bet rezultāts vairs nemainījās – "Borussia" uzvarēja ar 1:0.