Virslīgas licences saņēmuši deviņi klubi; kritērijus neizpilda FK 'Jelgava'
Foto: Ivars Veiliņš

Latvijas Futbola federācijas (LFF) klubu licencēšanas pirmās instances padome trešdien, 3. februārī, pieņēmusi lēmumu piešķirt LFF-A licences dalībai 2021. gada "Optibet" virslīgas čempionātā deviņiem pretendentiem. Divi no pretendentiem, starp kuriem ir ilggadējā virslīgas komanda "Jelgava", pēc attiecīgo kritēriju neizpildīšanas licences nav saņēmuši, ziņo LFF.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lēmumi pieņemti pēc visu klubu licencēšanas procesā atrunāto kritēriju atbilstības pārbaudes, uzsvērts LFF paziņojumā.

LFF-A licences piešķirtas futbola klubiem "Valmiera" FC, "Ventspils", "Liepāja", "Spartaks", "Noah Jūrmala", "Metta", BFC "Daugavpils", "Riga" FC un RFS.

Tādējādi dalību virslīgas čempionātā turpinās astoņi klubi, kuri tajā jau startēja pērn, bet pie tāda goda tiks arī jaunpienācēji FC "Noah Jūrmala". Portāls "Delfi" jau rakstījis, ka mainījusies pagājušā gada 1. līgas čempiones "Lokomotiv Daugavpils" biedrības pārstāvji, bet spēlēšana Jūrmalā jaunizveidotajai komandai gan izpaliks.

LFF-A licences gan nav piešķirtas arī diviem tās pretendentiem:

FK "Jelgava" – pamatojoties uz LFF Klubu licencēšanas noteikumu finanšu, personāla un administratīvo, sporta un infrastruktūras kritēriju neizpildi;
FK "Auda" – pamatojoties uz LFF Klubu licencēšanas noteikumu sporta un infrastruktūras kritēriju neizpildi.

"Auda" pagājušā gada 1. līgas turnīrā ieņēma otro pozīciju, bet "Jelgava" labāko sabiedrībā spēlējusi kopš 2010. gada. Savas pastāvēšanas laikā jelgavnieki izcīnījuši gan virslīgas sudrabu, gan bronzu, bet Latvijas kausu virs savām galvām Jelgavas vienības futbolistu cēluši četras reizes.

Saskaņā ar LFF klubu licencēšanas noteikumiem lēmumu var pārsūdzēt LFF Apelāciju komitejā piecu darba dienu laikā no lēmuma paziņošanas dienas.

Virslīgas čempionāta jaunās sezonas sākums paredzēts marta vidū.

Tags

Liepāja (FK) Noah (FC) Metta RFS Valmiera (FC) Riga (FC) Futbols Jelgava (FK) Latvijas Futbola federācija Ventspils (FK) Virslīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form