UEFA Čempionu līgas pamatturnīru otrdien sasniedza Krievijas futbola klubs Sanktpēterburgas "Zeņit".

Sanktpēterburgas komandas futbolisti Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra "play off" kārtas atbildes mačā otrdien savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja Beļģijas vienību Lježas "Standard", tādejādi divu spēļu summā triumfējot ar pārliecinošo 4:0.

Krievijā notikušā mača rezultātu 30.minūtē atklāja venecuēliešu uzbrucējs Hosē Rondons, bet otrajā puslaikā viņam divreiz piebalsoja pazīstamais brazīlietis Halks.

Līdz ar to "Standard" savu Eirokausu sezonu turpinās, startējot UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.

Otrdien UEFA Čempionu līgas atlases turnīra "play off" kārtas atbildes maču aizvadīs arī Latvijas futbola izlases vārtsarga Germana Māliņa pārstāvētā Baltkrievijas čempionvienība Borisovas BATE, kas savā laukumā tiksies ar Slovākijas klubu Bratislavas "Slovan".

Pirmajā mačā Slovākijā starp abām vienībām tika fiksēts neizšķirts 1:1.
Baltkrievijas čempioniem dueļa atbildes spēlē pietiks pat ar bezvārtu neizšķirtu, lai nodrošinātu vietu prestižo sacensību pamatturnīrā.
Čempionu līgas grupu turnīrā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, bet zaudētāji kvalificēsies UEFA Eiropas līgas pamatturnīram.