Svētdien par pēdējām divām Āfrikas Nāciju kausa pusfināla dalībniecēm kļuva Ganas un Mali futbola izlases.

Ganas futbolisti sīvā cīņā tikai pagarinājumā ar 2:1 pieveica Tunisiju. Uzvaru Ganai atnesa pretinieku vārtsarga Ejmena Matluti rupja kļūda 101.minūtē – Matluti neviena netraucēts nenotvēra centrējumu un bumbu tukšos vārtos ieraidīja Andrē Ajevs.

Tikmēr Mali futbolisti ceturtdaļfinālā pēcspēles sitienos pieveica vienus no turnīra rīkotājiem Gabonu. Spēles pamatlaiks un pagarinājums beidzās neizšķirti 1:1, bet "pendelēs" ar 5:4 pārāki bija Mali spēlētāji.

Tagad trešdien pusfinālā Gana tiksies ar Zambiju, kas pirms tam ceturtdaļfinālā ar 3:0 pieveica Sudānu. Savukārt Mali cīņā par vietu finālā tiksies ar Kotdivuāru, kas ceturtdaļfinālā ar 3:0 pārspēja Ekvatoriālās Gvinejas spēlētājus.