Menhengladbahas "Borussia" vārtsargs Jans Zommers piektdien liedza Vācijas futbola bundeslīgas čempionei Minhenes "Bayern" jauno sezonu sākt ar uzvaru.

Mačs Menhengladbahā noslēdzās ar rezultātu 1:1 (1:1).

Mājiniekus desmitajā minūtē vadībā izvirzīja Alesāns Plea, kurš pēc pretuzbrukuma nonāca netraucēts pret Manuelu Noieru, raidot bumbu "Bayern" vārtos. Trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām Roberts Levadnovskis pēc stūra sitiena no gaisa sita bumbu vārtos - 1:1.

Tomēr tā bija vienīgā reizes šajā mačā, kad "Bayern" uzbrukuma līderis pārspēja pretiniekus. Vairākās situācijās laukuma saimniekus glāba Zommers, kurš atvairīja Levandovska 3-4 bīstamus sitienus pa vārtiem.

Oficiālo debiju pie "Bayern" stūres piektdien piedzīvoja galvenais treneris Juliāns Nāgelsmans, kurš atzina, ka mača rezultāts bijis taisnīgs.

Sestdien pirmās kārtas turpinājumā tiks aizvadītas vēl sešas spēles.